Poznańskie Studio Projektowe Maria Jachalska (Architekt wnętrz) proponuje rozmaite formy współpracy, począwszy od jednorazowej porady po przygotowanie gotowego projektu i jego wykonawstwo. Aranżacja, dekoracja czy też kompleksowe projektowanie wnętrz oferujemy zarówno Klientom z Poznania, jak również z całej Polski.

 


 

Projekt

Część koncepcyjna:
Początkowym etapem projektu jest spotkanie Architekta z Klientem, które pozwala na szczegółowe poznanie jego oczekiwać wobec estetyki i funkcji jaką oferuje profesjonalne projektowanie wnętrz. W przypadku projektów przeznaczonych dla obiektów mieszkalnych, czynnikiem, który również jest brany pod uwagę jest styl życia domowników, dzięki czemu wnętrze w pełni będzie odpowiadać potrzebom i wymaganiom inwestora. Kolejny etap części koncepcyjnej polega na dokładnej inwentaryzacji stanu istniejącego obiektu  stanowi to podstawę dalszego opracowania. Jesteśmy profesjonalistami i zdajemy sobie sprawę z subiektywności gustów estetycznych, dlatego każda opracowywana przez nas aranżacja wnętrz jest przygotowywana w kilku propozycjach, które są przedstawiane w trakcie kolejnych spotkań z inwestorem.

Część wykonawcza:
Polega na wspólnym (Architekta i Klienta) doborze poszczególnych elementów wyposażenia, a także na zgromadzeniu dokumentacji technicznej wymaganej przez wykonawców. Dokumentacja zawiera m.in. rzuty, kłady ścian, zestawienia ilościowe i materiałowe oraz katalogi wykorzystanych w projekcie elementów.


Na kompletny projekt składają się:
- wizualizacje zaprojektowanych wnętrz
- dokumentacja techniczna
- prezentacja lub wspólny wybór materiałów w punktach sprzedaży

 


 

Porada


Jest to jednorazowe, trwające kilka godzin spotkanie u Klienta. Celem porady jest pomoc w doborze poszczególnych elementów wystroju pomieszczenia. Kompleksowa dekoracja wnętrz składa się z kolorystyki, mebli, doboru rodzaju oświetlenia, a także zastosowanych materiałów. Porada, której udzieli architekt wnętrz sprawi, że Klient będzie mógł łatwo i szybko nadać indywidualny charakter swoim wnętrzom.

 


 

Nadzór autorski:


Usługa ta gwarantuje, że projektant wnętrz, inwestor oraz wykonawcy są w stałym kontakcie co pozwala im na nadzór prac wykonawczych, ich postępu oraz zgodności z zatwierdzonym projektem. Oferta jest adresowana do osób, które skorzystały z usług wykonawców innych, niż ci polecani przez nasze Studio Projektowe, niemniej jednak jest ona dostępna również dla osób, które zdecydowały się na usługi wykonawstwa rekomendowane przez naszą grupę.

 

 


Na skróty: architekt wnętrz Poznań | projektowanie wnętrz Poznań


Adres: ul. Piękna 4, 60-591 Poznań | pracownia@jachalska.com, tel. 509 676 007


Copyright © jachalska.com Wszystkie prawa zastrzeżone. Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.